Licznik odwiedzin: 3019631

Zapisy do klasy pierwszej!

Projekt był realizowany od 1.06.2017 do 31.05.2019

Jesienna edycja ogólnopolskiego konkursu leksykalnego z języka angielskiego "MEMORY MASTER"

Data dodania: 2020-02-19

Gratulujemy laureatom i uczestnikom jesiennej edycji ogólnopolskiego konkursu leksykalnego z języka angielskiego "MEMORY MASTER", w którym Agnieszka Palenga z klasy 6a, Zofia Przybyło, z klasy 6c, Antoni Kwiatkowski, z klasy 5c, zostali laureatami III stopnia, a Zuzanna Kościelna, z klasy 4a, otrzymała wyróżnienie.

Bal karnawałowy klas 4-5

Data dodania: 2020-02-19

We wtorek 11 lutego, uczniowie klas 4-5 bawili się na szkolnym balu karnawałowym. Dzieci samodzielnie udekorowały swoje sale oraz hol, na którym odbywała się zabawa. Przygotowały również poczęstunek. Uczniowie świetnie się bawili, tańcząc przy muzyce i spędzając czas we wspólnym gronie.

17 lutego - pozdrawiamy wszystkich kociarzy!

Data dodania: 2020-02-17

Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Kota! Kociarze wszystkich krajów łączmy się w miłości do naszych zwierzaków, bo jak powiedział Leonardo da Vinci
"Najmarniejszy kot jest arcydziełem". I miał rację:)

Święto Walentego

Data dodania: 2020-02-14

W dniu walentynek pamiętamy o sympatycznych życzeniach dla osób, które mają szczególne miejsce w naszych sercach. Poczta walentynkowa od kilku dni zapełniała się walentynkowymi kartkami, które w dniu 14 lutego przekazały adresatom bardzo sympatyczne listonoszki:) Wszystkiego radosnego!!! Bądźmy dla siebie mili każdego dnia!

Szkolny konkurs na pomysłowy strój karnawałowy

Data dodania: 2020-02-14

Nina, Zosia i Julia z klasy 5d zorganizowały dla swoich młodszych i starszych koleżanek i kolegów konkurs na przebranie karnawałowe. Odważni i lubiący zabawę uczniowie zaprezentowali się jury i publiczności. Wszyscy zostali nagrodzeni wielkimi brawami oraz drobnymi upominkami. Gratulujemy świetnych pomysłów i dziękujemy uczniom za występ, a organizatorkom za świetną zabawę:)

Karma dla schroniska

Data dodania: 2020-02-14

Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu uzbierali pieniądze i z tych środków zakupili karmę, którą przekazali dla zwierząt w schronisku. Dziewczynki z klasy 7a samodzielnie wykonały ozdoby świąteczne, które sprzedały na kiermaszu bożonarodzeniowym. Gratulujemy, tak trzymać!!!

Światowy Dzień Radia

Data dodania: 2020-02-13

Uczniowie klasy 2c udali się dziś do siedziby Radia CCM  w Gliwicach, aby tam uczcić pracujących dziennikarzy. Wręczyli im okolicznościowe laurki i udzielili bardzo profesjonalnego wywiadu, który został wyemitowany na żywo:) Brawo!

Dzień Bezpiecznego Internetu

Data dodania: 2020-02-12

12 luty to Dzień Bezpiecznego Internetu. Warto zagłębić się w temat i dowiedzieć się, jakie zagrożenia mogą czyhać na nieświadomego Internautę, zwłaszcza ufne dziecko. Poznaj Bezpieczny Internet tutaj.

Uczniowie na lodowisku

Data dodania: 2020-02-12

Uczniowie klasy 6a, 7a, 7b, 7c i 8b spędzili dzisiejszy dzień na lodowisku. Wciąż mamy porę zimową, choć zimy jak na lekarstwo. Natomiast lodowisko to niezła alternatywa dla poszukujących zimowych sportów. Jazda na łyżwach jest bardzo przyjemna i niewątpliwie odstresowująca po trudnym, szkolnym dniu:)

17 luty - Światowy Dzień Kota - konkurs

Data dodania: 2020-02-11

Światowy Dzień Kota początkowo obchodzony był we Włoszech, natomiast w Polsce obchodzimy go od 2006 roku. Światowy Dzień Kota to moment, aby zastanowić się chwilę nad znaczeniem zwierząt w naszym życiu, a także nad ich często trudnym losem wśród ludzi. Nie zapominajmy o roli kotów, które będąc naturalnymi wrogami gryzoni i szkodników, są naszymi sprzymierzeńcami. Często bezdomne, chore, potrzebują pomocy człowieka.
Zapraszamy do przedstawienia swoich domowych pupili, kotków, piesków, oraz innych zwierzęcych przyjaciół, na zdjęciach, które wyeksponujemy na gazetce. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone:) Zdjęcia zanosimy do pani Basi lub pani Beaty ze świetlicy.

1 2 3 4 ...61 »