Licznik odwiedzin: 2201512

100 na 100!!!

Data dodania: 2018-09-06

UWAGA, UWAGA!!!
Z okazji 100-lecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości, pragniemy uzbierać 100 sztuk pięciolitrowych butelek po wodzie, wypełnionych plastikowymi nakrętkami. Zadanie niełatwe, ale jeśli każda klasa uzbiera chociaż 2 butelki, mamy szansę na wykonanie zadania. Uczcimy w ten sposób narodowe święto 11 listopada, a nakrętki przekażemy chorej Joasi. Czasu niewiele, zbierajmy więc od zaraz. SERDECZNIE ZAPRASZAMY CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNĄ DO ZABAWY!!!

Nasze działania SKO odniosły po raz piąty sukces!

Data dodania: 2018-09-06

Po raz piąty, jako jedyna szkoła w Gliwicach, otrzymaliśmy nagrodę pieniężną 3 stopnia dla szkoły, za zrealizowane zadania, wynikające z naszego udziału w programie edukacji finansowej dla uczniów szkół podstawowych SKO, w roku szkolnym 2017/2018.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I ZAPISYWANIA UCZNIÓW DO DZIAŁAJĄCEGO W NASZEJ SZKOLE SKO.
TO SIĘ OPŁACA!

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji konkursowej:)

Witaj szkoło w nowym roku szkolnym!

Data dodania: 2018-09-03

Dzisiejszy dzień to niezapomniane chwile dla wszystkich uczniów. Zwłaszcza tych najmłodszych, którzy z wypełnionymi po brzegi rogami obfitości, wkroczyli dzisiaj po raz pierwszy do klas jako najprawdziwsi uczniowie. Witamy wszystkich uczniów, a szczególnie ciepło klasę 1A, 1B i 1C!

Data dodania: 2018-09-01

1 września br. obchodzimy 79 rocznicę wybuchu II wojny światowej.
PAMIĘTAMY!

Wycieczka klasy 7b

Data dodania: 2018-06-22

W dniach 11-12 czerwca 2018 roku uczniowie klasy 7b, pod opieką pań: Magdaleny Łapszyńskiej i Doroty Prażuch pojechali na wycieczkę w Sudety. Atrakcji nie brakowało, ponieważ pogoda sprzyjała wędrowaniu i zwiedzaniu. Uczniowie zamieszkali w komfortowych warunkach w gospodarstwie agroturystycznym w Nowym Gierałtowie. W pierwszym dniu uczestnicy wycieczki zwiedzili Kopalnię Złota i Muzeum Techniki w Złotym Stoku, a także przeżyli kilka pełnych emocji godzin w parku linowym "SKALISKO". Drugi dzień wycieczki to eksploracja ciekawej, ale wymagającej sprawności i odwagi Jaskinii Radochowskiej oraz wdrapywanie się na Szczeliniec Wielki. Zmęczona i nieco spóźniona, ale zadowolona klasa 7b, przywiozła z wycieczki mnóstwo wrażeń i pozytywnych emocji.

Słodkie powitanie lata

Data dodania: 2018-06-21

Uczniowie klasy 1b przywitali lato słodkimi uśmiechami, na umorusanych lodami i nie tylko, buziach. To już najwyższy czas, aby przywitać słońce, lato i wakacje. Wszak jutro ostatni dzień spędzony w szkole przed wakacjami!

Ostatnia w tym roku "Kropka"

Data dodania: 2018-06-21

Przygotowanie kondycji do lata

Data dodania: 2018-06-20

Wycieczka rowerowa to świetne rozwiązanie dla uczniów, którzy po całym roku pracy już wszystko umieją, a jedyne, czego potrzebują to odpoczynku i rekreacji. Rowerowa wycieczka z p. Agatą i p. Kamilem to lekcja wychowania fizycznego w okolicznościach otaczającej Gliwice przyrody, o ile ciekawsza od wszystkich, realizowanych na sali gimnastycznej. Dzieci sprawdziły swoje możliwości, wytrzymałość, kondycję, a także wzajemne relacje w sytuacjach wymagających życzliwości i wsparcia dla drugiego człowieka. Przy okazji dowiedziały się, w jakim stanie jest ich kondycja przed latem, przecież trzeba mieć siły na wspinaczki, pływanie, zabawę od rana do wieczora... Niedługo wakacje!

Bezpieczne wakacje

Data dodania: 2018-06-19

Abyśmy wakacje spędzili bezpiecznie i radośnie, musimy wiedzieć, albo przypomnieć sobie, jak należy zachowywać się w różnych sytuacjach. Gdzie można się wykapać, a których miejsc absolutnie unikać, jak zareagować, gdy zaczepia nas nieznana osoba, jak bronić się w sytuacji zagrożenia, co zrobić, kiedy zagubimy się w nieznanym miejscu. O tym dzisiaj opowiedział nam pan dzielnicowy, który odwiedził szkołę, aby spotkać się z uczniami klas młodszych. Te ważne informacje często są tematem naszych zajęć lekcyjnych, a kolejne przypomnienie zapewne zaprocentuje mądrą reakcją. Obyśmy nigdy nie znaleźli się przed koniecznością takiego reagowania!

Wakacyjne place zabaw

Data dodania: 2018-06-19

Najpiękniejsze place zabaw to takie, które wymyśliły same dzieci. Uczniowie klasy 3b pomyśleli o tym, i w szkole można podziwiać piękne makiety. Zbliżające się wakacje zapraszają do zabawy, szkoda, że makiety są takie małe!

« 1 2 3 4 ...40 »