Licznik odwiedzin: 2920224

Zagrożenia w Internecie - gry komputerowe

Powitaliśmy wiosnę!

Data dodania: 2017-03-21

Dzisiejszy dzień był pełen emocji i przeróżnych działań, związanych z przywitaniem wiosny. Rano klasy I - III udały się na spacer po osiedlu. Uczniowie ubrani w wiosenne kolorowe ubrania i nakrycia głowy skandowali okrzyki witające tę najpiękniejszą porę roku. W klasach uczniowie sadzili cebulki wiosennych kwiatów. Na czwartej godzinie lekcyjnej odbył się apel, na którym zostały wybrane najpiękniejsze wiosenne ubrania, a także zaprezentowane piękne pantofelki dla Pani Wiosny. Pierwszy dzień wiosny nie musi być dniem wagarowicza - można go spędzić w znacznie ciekawszy sposób!

Przyszli pierwszoklasiści odwiedzili naszą szkołę

Data dodania: 2017-03-20

W piątek gościliśmy w progach szkoły miłych gości - przyszłych pierwszoklasistów wraz ze swymi rodzicami. Dzieci zostały zaproszone na warsztaty plastyczne o tematyce świątecznej, a rodzice na rozmowę z panią dyrektor naszej szkoły. Dzieciom bardzo się w szkole podobało, a my już niecierpliwie czekamy na nowych uczniów! Do zobaczenia we wrześniu!

Rodzinka ClassDojo

Data dodania: 2017-03-16

Czas na zimowe podsumowanie Rodzinki ClassDojo! Gratulujemy liderom z poszczególnych klas: klasa 1a - Krzysztof Spiczak-Brzeziński I miejsce, Patrycja Zamojska, Sandra Syryca II miejsce, Małgosia Skrzydło, Tomek Serafinowski III miejsce. Klasa 1b: Agnieszka Soleniec I miejsce, Rafał Dobosz II miejsce, Maksymilian Turowski, Paweł Ławrynowicz III miejsce. Klasa 2a: Emilia Böhm, Amelia Krebs, Mateusz Lesisz, Tomek Moroń, Marta Pałgan, Otylia Różycka, Grzegorz Szumski, Julia Szydłowska, Wiktoria Yerginian, Oliwia Zawiła. Klasa 2d: Liliana Kozak, Joanna Mitek, Filip Lis. Gratulujemy!

Prace konkursowe Zima w oczach dziecka

Data dodania: 2017-03-15

Nasi uczniowie zdobyli 1 2 i 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zima w oczach dziecka". Co prawda, wiosna już puka do drzwi, ale takim miłym akcentem możemy pożegnać jej poprzedniczkę - zimę. Podziwiajcie sami, jakich mamy zdolnych uczniów!

Motyle na powitanie wiosny w Gliwicach

Data dodania: 2017-03-15

Kolorowe, niepowtarzalne, duże, małe... Wszystkie piękne - autorstwa naszych uczniów. Te motyle już czekają na przyjście wiosny. Szukajcie ich 21 marca na Skwerze Doncaster za Urzędem Miasta w Gliwicach. Jednym z elementów przywitania wiosny w naszej szkole, będzie nagrodzenie autorów najpiękniejszych prac. :)

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik 2017

Data dodania: 2017-03-14

W dniu dzisiejszym chętni uczniowie wzięli udział w konkursie "Świetlik" w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-2, klasy 3-4 i klasy 5-6. W zależności od wieku, uczniowie pisali test sprawdzający ich wiedzę przez 45 minut, 60 minut i 75 minut.Udzielone odpowiedzi należało samodzielnie zakodować, (jedynie uczniowie klasy pierwszej byli z tego zwolnieni), a każda pomyłka mogła oznaczać niepowodzenie, dlatego dzisiaj wszyscy byli wyjątkowo skupieni i uważni. Trzymamy mocno kciuki za wszystkich uczestników i życzymy wysokich lokat! Konkurs "Świetlik" organizowany jest od 2007 roku pod honorowym patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej. Ogłoszenie testów na stronie www: swietlik.edu.pl. w dniu 17 marca 2017r. Ogłoszenie kluczy na stronie www: 28 marca 2017r. Ogłoszenie wyników: 16 maja 2017r. Wysyłka nagród: od 5 czerwca 2017r.

Warsztaty sensoplastyki dla pierwszaków

Data dodania: 2017-03-11

W piątek 10 marca nasze pierwszaki uczestniczyły w warsztatach sensoplastyki. Zajęcia prowadziła mama jednej z uczennic z 1b. Było bardzo ciekawie, twórczo i inspirująco. A wszystko za sprawą mąki, wody, barwników, makaronu i ryżu. Wszystkie zmysły naszych najmłodszych uczniów były dzisiaj bardzo aktywne. Dziękujemy!!!

« 1...34 35 36 37 38 39 40 ...58 »