Pomoc dla dzieci z Olewska

Data dodania: 2016-09-16

Działamy w kampanii Pozytywni.Gliwice.pl i podjęliśmy się zbiórki na rzecz dzieci z Ukrainy. Chodzi o wyprawkę szkolną dla 20 uczniów z Olewska na Ukrainie. Być może ktoś zakupił więcej przyborów szkolnych dla swojego dziecka, albo z potrzeby serca zechce zakupić choć jedną z wymienionych rzeczy: plecak, zeszyty w trzy linie, zeszyty w grube linie, zeszyty w kratkę, zeszyty do nut, okładki na książki i zeszyty, naklejki na książki i zeszyty, piórnik,linijka, nożyczki, długopis, pióro, korektor, ołówki, temperówka, gumka do ścierania, przybory kreślarskie, flamastry, kredki świecowe, kredki ołówkowe, farby, pędzelki, blok techniczny, blok rysunkowy biały, blok rysunkowy kolorowy, plastelina, nożyczki, klej w sztyfcie, taśma klejąca, teczka tekturowa, plan lekcji, worek na buty, śniadaniówka, bidon. Może uda nam się sprawić, że jakieś dziecko będzie szczęśliwsze? Czekamy już tylko do poniedziałku, 19 września. Zapraszamy!