Kiermasz świąteczny - 18 grudnia, od godz. 16.00

GKS "Piast" zaprasza!

Data dodania: 2017-06-22

Kibice piłki nożnej mogą mieć powody do radości, ponieważ Klub Sportowy "Piast" Gliwice zaprasza do kibicowania na swoim stadionie. Mamy możliwość zakupu karnetów i biletów wstępu w niższej cenie, na mecze rozgrywane przez drużynę Piasta na sektor szkolny. Rodzice mogą zgłaszać zapotrzebowanie na bilet(y), szkolnemu koordynatorowi (w naszej szkole będzie nim Pan Czeszowic – tato ucznia klasy (obecnej) IId na adres: karnety.piastgliwice.sp41@gmail.com, podając następujące dane: Imię, nazwisko oraz numer PESEL uczestnika imprezy masowej, zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej - opiekuna. Uczniowie poniżej 13 roku życia wchodzą na stadion tylko w obecności pełnoletniego opiekuna. Koordynator prowadzi zapisy i jest odpowiedzialny za przesłanie wypełnionej listy do kasy klubu. Cena dla dzieci do 15 roku życia to 1 zł, natomiast dla wszystkich powyżej 15 roku życia 5 zł.

Uwaga! Wpisanie na listę, nie jest równoznaczne z rezerwacją biletu.
Żeby kupić bilet, należy go fizycznie odebrać, ponieważ drukowany jest dopiero w momencie, gdy osoba zainteresowana przyjdzie do kasy zapłacić. Odbiór nie musi być osobisty, można odbierać również dla znajomych.

Bilety można odbierać na Stadionie Miejskim w Gliwicach w trakcie trwania przedsprzedaży i sprzedaży wejściówek w kasie nr 2 (kasa szkolna).
Od nowego sezonu bilety szkolne będzie można odbierać również w punkcie przy ulicy Zwycięstwa naprzeciwko Mc Donalds (Aleja Przyjaźni).

Plik do pobrania:

1. Zaproszenie Piasta