Rozwijamy się

Ogólnoszkolna spartakiada

Data dodania: 2018-06-05

Dzisiejszy dzień obfitował w emocje i przede wszystkim w sportowego ducha. Najpierw dwie godziny dla młodszych klas, potem dwie godziny dla starszych - wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w wybranych przez siebie konkurencjach sportowych, które odbyły się do południa na boiskach szkolnych. Spartakiadę, aby tradycji stało się zadość, rozpoczęła oficjalnie p. dyrektor Joanna Łomnicka-łakomy, a chwilę potem zapłonął "olimpijski" znicz, zapalony przez p. wicedyrektor Karinę Wódkowską-Semik. Po rozpoczęciu, wszyscy zawodnicy wykonali rozgrzewkę, która jest najważniejszą częścią każdego sportowego przedsięwzięcia. Pogoda bardzo sprzyjała, ponieważ nie było upału, który dodatkowo mógł nas zmęczyć. Chociaż niektórzy po konkurencji biegu na 200 metrów padali ze zmęczenia... Czyżby brak kondycji? Tym bardziej takie zajęcia są nam potrzebne. Było bardzo wesoło i ciekawie - dzięki naszym wuefistom: p. Kamilowi Stęplowskiemu, p. Agacie Jeżewskiej i p. Małgorzacie Nowakowskiej, którym bardzo dziękujemy za świetną organizację. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkurencji!
Nasza sportowa działalność została zauważona i r
elacja z igrzysk znalazła się na oficjalnej stronie Internetowej Miasta Gliwice. KLIKNIJ!