Rozwijamy się

Wycieczka klasy 7b

Data dodania: 2018-06-22

W dniach 11-12 czerwca 2018 roku uczniowie klasy 7b, pod opieką pań: Magdaleny Łapszyńskiej i Doroty Prażuch pojechali na wycieczkę w Sudety. Atrakcji nie brakowało, ponieważ pogoda sprzyjała wędrowaniu i zwiedzaniu. Uczniowie zamieszkali w komfortowych warunkach w gospodarstwie agroturystycznym w Nowym Gierałtowie. W pierwszym dniu uczestnicy wycieczki zwiedzili Kopalnię Złota i Muzeum Techniki w Złotym Stoku, a także przeżyli kilka pełnych emocji godzin w parku linowym "SKALISKO". Drugi dzień wycieczki to eksploracja ciekawej, ale wymagającej sprawności i odwagi Jaskinii Radochowskiej oraz wdrapywanie się na Szczeliniec Wielki. Zmęczona i nieco spóźniona, ale zadowolona klasa 7b, przywiozła z wycieczki mnóstwo wrażeń i pozytywnych emocji.