ul. Kormoranów 23, 44-100 Gliwice Sikornik
tel. 32 232-23-41, sekretariat@sp41.gliwice.eu

Menu
Galeria
Galeria
Blogi klasowe
Licznik odwiedzin: 2583483

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Władysława Broniewskiego w Gliwicach

Projekt realizujemy od 1.06.2017 do 31.05.2019

Biblioteka: Aktualności Archiwum

Nowe książki!!!

News

Do biblioteki szkolnej trafiają ostatnie książki z ministerialnej dotacji, w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Listę zakupów tworzyliśmy bardzo starannie, wspólnie z nauczycielami, rodzicami i oczywiście z uczniami. Konsultowaliśmy się również z Miejską Biblioteką Publiczną, Biblioteką Pedagogiczną i środowiskiem bibliotekarskim w całej Polsce. Do wydania było aż 15000 złotych! Kupiliśmy za tę kwotę ponad 900 książek, które po opracowaniu będą gotowe do wypożyczenia. Wszystkie nowe książki zakupione z dotacji, zgodnie z wytycznymi ministerstwa, muszą mieć specjalne oznaczenia. U nas będą to zielone kropki

Biblioteka dla Niepodegłej

News

Przez cały tydzień, poprzedzający Święto Niepodległości, hodowaliśmy biało-czerwone kwiatki do urodzinowego bukietu. Teraz, mapa Polski na drzwiach biblioteki, ma niezwykłą oprawę.
W bibliotece mogliśmy również uczcić 100-lecie odzyskania niepodległości, pozując do jubileuszowego portretu w specjalnej ramce.

GANG ZWIERZAKÓW

News

Hit ostatnich tygodni, książeczka "Gang Słodziaków" z Biedronki, do zdobycia w naszej bibliotece! Wystarczy wziąć udział w konkursie i prawidłowo odpowiedzieć na 10 pytań, dotyczących życia zwierząt. Konkurs trwa do końca tygodnia. Kupony do pobrania w bibliotece.
POWODZENIA!

« 1 2 3 4 5
...
48 »