ul. Kormoranów 23, 44-100 Gliwice Sikornik
tel. 32 232-23-41, sekretariat@sp41.gliwice.eu

Menu
Galeria
Galeria
Blogi klasowe
Licznik odwiedzin: 3287226

Wakacje

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Władysława Broniewskiego w Gliwicach

W roku szkolnym 2019/20 realizujemy projekt "Face to Face with the World"

Dla uczniów: Samorząd Uczniowski

Pierwszy dzień wiosny!

Data dodania: 2016-03-22

      21 marca, w pierwszym dniu wiosny, uczniowie naszej szkoły postanowili odpowiednio przywitać tę wyczekiwaną od dawna porę roku. Tego dnia odbył się zorganizowany przez Samorząd Uczniowski konkurs dla uczniów klas IV-IV, którego celem było wyłonienie wiosennej królowej lub wiosennego króla, którzy mieli popisać się wyjątkowo wiosennym strojem lub wiosenną stylizacją. Po krótkiej prezentacji jury wyłoniło  najbardziej wyróżniającą się Królową Wiosnę - Julię Czeszowic z klasy V b. Serdecznie gratulujemy Julce oraz wszystkim biorącym udział w konkursie, którzy poczuli już wiosnę w powietrzu! 


Poczta Walentynkowa

Data dodania: 2016-02-06

            Z okazji zbliżających się Walentynek, zachęcamy do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Samorząd Uczniowski! Poczta Walentynkowa już działa!!! Jeśli chcecie przesłać kartkę walentynkową, w której umieścicie kilka miłych słów dla kogoś, kogo darzycie sympatią, przynieście ją do czwartku, 11 lutego, do sali nr 8. Pamiętajcie, aby na kopercie, w której umieścicie kartkę, znalazły się informacje o imieniu, nazwisku wybranej osoby, oraz klasie. W piątek, 12 lutego, na 3 i 4 lekcji, wyczekiwane kartki zostaną doręczone do adresatów. 


Bal karnawałowy dla klas IV-VI

Data dodania: 2016-01-31

      W minioną środę, 27. stycznia, uczniowie klas IV-VI mieli okazję wziąć udział w balu karnawałowym, który na długo pozostanie w ich pamięci. Jak na karnawał przystało, radosny nastrój udzielił się wszystkim obecnym, a przebrani w pomysłowe stroje uczniowie zadbali o to, by atmosfera zabawy towarzyszyła im do samego końca. Nie zabrakło atrakcji, które gwarantowały dobrą zabawę - tańce w parach na gazecie, konkurs na najlepsze przebranie, dobra muzyka i barwne stroje. Na kolejną dyskotekę trzeba wprawdzie poczekać do wiosny, ale Samorząd Uczniowski już teraz serdecznie zaprasza wszystkich miłośników dobrej zabawy!


1 2 3 4
...
7 »