Kiermasz świąteczny - 18 grudnia, od godz. 16.00

Dla uczniów: Sikorki

Ćwiczymy przed koncertem

News

Starsze "Sikorki" meldują się z Klubu Perełka.
Odbywają się tu dzisiaj warsztaty wokalne, przygotowujące nas do występu na koncercie edukacyjnym "Wolność jest w nas", który odbędzie się w najbliższy poniedziałek w "Mrowisku". Na razie nie zdradzamy szczegółów.

Nasi młodzi artyści ćwiczą pod fachowym okiem pani Agnieszki Bielanik--Witomskiej, artystki śląskich scen muzycznych, założycielki Studia Piosenki i Musicalu w Knurowie. Idzie nam świetnie!

Debiut SIKOREK na 50-leciu szkoły!

News

Nasze "Sikorki" rozpoczęły nowy sezon artystyczny od występu na uroczystej akademii z okazji 50-lecia szkoły! Było pięknie!
Oprócz najmłodszych dzieci, wystąpiły również starsze "Sikorki" - Emilia Paul i Julianna Piórkowska. Zagościli też nasi absolwenci - Radek Garbiec i Radek Żukowski, którzy w Szkole Podstawowej nr 41, stawiali pierwsze kroki w swojej artystycznej karierze.
Popatrzmy na zdjęcia!

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Data dodania: 2018-09-04

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM!!!
ZAPRASZAMY NA PRÓBY W CZWARTKI NA 6 LEKCJI

...