Licznik odwiedzin: 1910606

Rozwijamy się

Erasmus+: ERASMUS+ Archiwum

Gratulacje z Kuratorium Oświaty!

Nasz projekt został doceniony przez Kuratorium Oświaty w Katowicach! Na ręce pani dyrektor Joanny Łomnickiej - Łakomy, został złożony list gratulacyjny, podpisany przez wicekuratora pana Dariusza Domańskiego. Dziękujemy za tak miły gest! :-)

NO TO ZACZYNAMY!

W pierwszym miesiącu realizacji projektu skupiamy się na sprawach organizacyjnych.
  • dokonujemy rekrutacji wśród kadry pedagogicznej na pierwsze mobilności,
  • ustalamy niezbędne szczegóły z organizacjami partnerskimi,
  • konsultujemy się z koordynatorami programu w Narodowej Agencji w Warszawie,
  • powołujemy zespół projektowy.

SZKOLENIE W WARSZAWIE

W dniu 13 czerwca, szkolne koordynatorki projektu - panie Dorota Prażuch i Beata Haładus, uczestniczyły w Warszawie w szkoleniu dla beneficjentów, zorganizowanym przez Narodową Agencję Programu Erasmus+, Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.
Podczas spotkania podane zostały najważniejsze zagadnienia związane z realizacją projektów. Kolejne szczegóły będą przekazane beneficjentom podczas specjalnego webinarium w lipcu.

« 1
...