Rozwijamy się

Erasmus+: ERASMUS+

Bolonia zdobyta!

Tydzień w Bolonii minął w mgnieniu oka. Do kraju powróciły już koordynatorki programu - panie Dorota Prażuch i Beata Haładus. Kurs zakończony, certyfikaty rozdanie, nowe przyjaźnie nawiązane.
"Jesteśmy bogatsze o nowe doświadczenia, nowe pomysły na zajęcia z uczniami, wiemy od czego zależy dobry 'speech' i jak zainteresować odbiorcę swoją prezentacją.
Bolonię znamy już prawie jak własną kieszeń i polecamy wszystkim zwiedzanie tego pięknego, tętniącego życiem miasta [...]. Będzie nam brakować codziennych zajęć w międzynarodowej grupie. Obiecaliśmy sobie wszyscy, że pozostaniemy w kontakcie i popracujemy nad wspólnym projektem dla naszych uczniów"
- czytamy w relacji na facebookowej stronie projektu.
Cieszy nas, że udział naszych nauczycieli w europejskim programie Erasmus+ jest tak satysfakcjonujący i stymulujący do nowych wyzwań edukacyjnych!