Kiermasz świąteczny - 18 grudnia, od godz. 16.00

Erasmus+: ERASMUS+

Mamy kolejne certyfikaty!

Do kolekcji certyfikatów, potwierdzających udział naszych nauczycieli w międzynarodowych kursach, dodajemy trzy nowe - z Hiszpanii!
W podmadryckiej miejscowości Alcala de Henares, zakończyło się właśnie szkolenie pt. "Coaching in Educational Contexts to reduce early school leaving", zorganizowane przez Cervantes Training. W kursie, oprócz naszych nauczycieli, uczestniczyło 17 pedagogów z różnych krajów, w tym z Turcji, Grecji, Estonii, Rumunii i Węgier.
Po tygodniu zajęć, międzynarodowa grupa nauczycieli wróciła do swoich krajów bogatsza o wiedzę z zakresu metodyki pracy wychowawczej, psychologii i profilaktyki pedagogicznej. Teraz pora na wdrażanie nowych doświadczeń w szkolną praktykę. Wartością dodaną udziału w kursie jest z całą pewnością nawiązanie zagranicznych kontaktów zawodowych, inspirujących do tworzenia nowych wyzwań edukacyjnych.
Gratulacje!
W kursie uczestniczyły panie: Renata Linek - Nowakowska, Bożena Asman - Nowakowska i Irena Ciosk.