Kiermasz świąteczny - 18 grudnia, od godz. 16.00

Erasmus+: ERASMUS+

Przygody z CLIL-em ciąg dalszy

News

Dzisiaj przekonaliśmy się, że języka angielskiego można się uczyć nawet na zajęciach ze szkolnym pedagogiem. Pani Ewelina Paluch, uczestniczka kwietniowego kursu CLIL w Dublinie, postanowiła porozmawiać z uczniami o relacjach w grupie rówieśniczej. Uczniowie, jako najważniejsze cechy dobrych relacji w grupie podali między innymi: szacunek, współpracę, pomoc. I właśnie angielskie słowo "respect" stało się inspiracją do wspólnej zabawy. Dzieci miały za zadanie dopisać do wyrazu RESPECT jak najwięcej słów w języku angielskim, na zasadzie układania słów w grze scrabble. Klasa 4b wykazała się podczas zajęć dobrą współpracą i dużym zaangażowaniem. A co najważniejsze uczniom bardzo przypadła do gustu taka forma zajęć. Cel lekcji został zrealizowany w 200 procentach! Wielkie brawa!
Takie zajęcia, to zapowiedź kolejnej innowacji pedagogicznej, nad którą pracuje już zespół nauczycieli. Ale... nie uprzedzajmy faktów