Licznik odwiedzin: 1960452

Rozwijamy się

Erasmus+: ERASMUS+ Archiwum

OTWARCI NA NAUKĘ, OTWARCI NA ŚWIAT. NASZ POMYSŁ NA PASZPORT DO WIEDZY

Taki tytuł nosi projekt edukacyjny, realizowany w naszej szkole
od 1 czerwca 2017 do 31 maja 2019.
Projekt dotyczy szkoleń kadry edukacyjnej w placówkach europejskich
i jest finansowany
przez Unię Europejską
w ramach akcji Erasmus+
KA1 Mobilność Kadry Edukacji Szkolnej.
Nasz projekt uzyskał maksymalną ocenę
i znalazł się na trzecim miejscu rankingowym w Polsce!

Więcej na temat udziału w programie TUTAJ

Wieści ze świata sportu

News

Nic tak bardzo nie motywuje do uprawiania sportu, jak rywalizacja uwieńczona zwycięstwem. Nasi utalentowani sportowcy zajęli właśnie I (dziewczęta) i III (chłopcy) miejsce w Turnieju minisiatkówki o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 41 w Gliwicach!
Pan Kamil Stęplowski - nauczyciel WF i pomysłodawca imprezy, będzie musiał liczyć się z tłumami chętnych na zajęciach siatkówki w przyszłym roku szkolnym
Będzie to zjawisko bardzo pożądane, wszak aktywizacja sportowa to jeden z celów naszego Erasmusa.
Wszystko wskazuje na to, że zawody na stałe wpiszą się w grafik wydarzeń sportowych w naszym mieście. Brawo! Tak trzymać!

Buenos dias!

News

A dziś mała ściąga dla wszystkich, którzy wybierają się do Hiszpanii.
Jak się po hiszpańsku poprawnie przywitać, pozdrowić i grzecznie pożegnać, wie już cała klasa 4a. Wychowawczyni, pani Agnieszka Lanuszny, przygotowała dla swoich podopiecznych specjalną lekcję na temat hiszpańskich zwrotów grzecznościowych. A to wszystko w ramach realizowanego w szkole otwartego projektu edukacyjnego "Przystanek Hiszpania".
Muchas gracias!!!

A może do Irlandii?

Jeżeli ktoś planuje wybrać się w wakacje do Irlandii i nie wie od czego zacząć, to na holu na parterze znajdzie podpowiedź.
Uczestniczki ostatniej tegorocznej mobilności do Dublina - panie Ewelina Paluch, Anna Wasilewska i Małgorzata Nowakowska, przygotowały gazetkę pełną ciekawostek na temat "Zielonej Wyspy". Zapraszamy!

Piszą o nas w gazecie!

Informacja naszej o lekcji ze studentami z Hiszpanii "Let's talk about Spain", trafiła do papierowego wydania Miejskiego Serwisu Informacyjnego! Teraz o naszym udziale w programie Erasmus+ wiedzą już całe Gliwice!
Najnowszy numer gazetki wraz z ulotką na temat projektu "Otwarci na naukę, otwarci na świat. Nasz pomysł na paszport do wiedzy", rozdawaliśmy rodzicom podczas popołudniowego spotkania w szkole.

...
8 »