Licznik odwiedzin: 2057736

Rozwijamy się

Erasmus+: DOBRE PRAKTYKI Archiwum

W tym miejscu prezentujemy scenariusze lekcji i pomysły na zajęcia z uczniami, inspirowane udziałem w mobilnościach.
Materiały mogą być wykorzystywane przez nauczycieli wszystkich typów placówek edukacyjnych w całym kraju.

Karta pracy do zajęć z języka angielskiego

Karta pracy do wykorzystania na lekcjach i dodatkowych zajęciach z języka angielskiego w  szkole podstawowej, w nawiązaniu do realizowanego w szkole projektu edukacyjnego "Przystanek Hiszpania".
W ramach wprowadzenia można wykorzystać film animowany pt. "Don Quixote" wybierając wersję napisów w j. polskim -> LINK

1. Karta pracy Don Quixote - kl. starsze.pdf
  2. Karta pracy Don Quixote - kl. młodsze.pdf

Scenariusz zajęć relaksacyjnych

Scenariusz zajęć został zainspirowany udziałem w kursie "Coaching in educational contexts to reduce early school leaving", zorganizowanym przez instytucję "Cervantes Training" w Madrycie.
Zalecany do przeprowadzenia w ramach zajęć wychowawczych w szkole podstawowej.

1. Scenarisz zajęć relaksacyjnych

Scenariusz zajęć z edukacji wczesnoszkolnej

Scenariusz został utworzony w związku z udziałem w kursie "Sports in education", zorganizowanym przez instytucję "Movidea Mobility & Training" w Grenadzie.
Przeznaczony jest dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i dotyczy umiejętności kodowania.

1. scenariusz zajęć z edukacji wczesnoszkolnej.pdf

Scenariusz zajęć czytelniczych dla uczniów szkoły podstawowej

"Poznaj książkę po okładce"
Scenariusz został opracowany na podstawie zajęć w ramach kursu "Public speaking and presentation skills for teachers, trainers and education staff" zorganizowanym przez instytucję IFOM w Bolonii.
Przeznaczony jest dla uczniów szkoły podstawowej, dotyczy umiejętności komunikacyjnych i pracy w grupie.

1. Scenariusz zajęć czytelniczych

1 2 »