ul. Kormoranów 23, 44-100 Gliwice Sikornik
tel. 32 232-23-41, sekretariat@sp41.gliwice.eu

Menu
Galeria
Galeria
Blogi klasowe
Licznik odwiedzin: 2894896

W roku szkolnym 2019/20 realizujemy projekt "Face to Face with the World"

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Władysława Broniewskiego w Gliwicach

Projekt był realizowany od 1.06.2017 do 31.05.2019

Sukcesy uczniów Archiwum
2018/2019
Lp. zdjęcie Imię i nazwisko Klasa Nazwa konkursu lub zawodów Uwagi
1
Zespół SIKORKI ZWIASTUN Nagroda przyznawana przez Prezydenta Miasta Gliwice za szczególne osiagnięcia artystyczne
2
Maksymilian Śliwiński 4d Międzyszkolny konkurs plastyczno-językowy "I love my country" III miejsce
3
Wiktoria Nowak 4d Międzyszkolny konkurs plastyczno-językowy "I love my country" II miejsce
4
Szymon Bara 4d Międzyszkolny konkurs plastyczno-językowy "Merry Christmas Cards" wyróżnienie
5
Zespół SIKORKI 1-4 Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek I miejsce
2017/2018
Lp. zdjęcie Imię i nazwisko Klasa Nazwa konkursu lub zawodów Uwagi
1
Krzysztof Madzia 5b Konkurs rysunkowy podczas 52 Rajdu Szlakami Powstań Śląskich V miejsce
2
Zuzanna Zajdel 4b konkurs językowy "Memory Master" . Wyróżnienie
3
Blanka Mielniczek 4a Konkurs Rysunkowy podczas 52 Rajdu Szlakami Powstań Śląskich I miejsce
4
SKKT "POWSINOGI" 52 Rajd Szlakami Powstań Śląskich I miejsce w punktacji pucharowej na trasach pieszych 1-dniowych
5
Agnieszka Palenga 4a Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego "MEMORY MASTER"- sesja wiosenna Laureatka III stopnia
6
Katarzyna Kozicka 4b Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego "MEMORY MASTER"- sesja wiosenna Laureatka III stopnia
7
Paweł Mazur 4b Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego "MEMORY MASTER"- sesja wiosenna Laureat III stopnia
8
Zofia Przybyło 4c Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego "MEMORY MASTER"- sesja wiosenna Laureatka III stopnia
9
Paweł Łobozek Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego "MEMORY MASTER" laureat III stopnia
10
Paweł Łobozek Miejski Konkurs Języka Angielskiego "ENGLISH IS COOL! (17)" I miejsce
11
Oliwia Klimanek, Izabela Trzeszkowska 1B XI Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych wyróżnienie
12
Agnieszka Palenga 4a Miejski konkurs języka angielskiego "ENGLISH IS COOL! (17)" II miejsce
13 Zespół SIKORKI XXII Wojewódzki Festiwal Piosenki i Pieśni Obcojęzycznej I miejsce
14
Barbara Olszówka, Juliusz Werner, Filip Lis 3b, 3d XVII Międzyszkolny Konkurs Znajomości Języka Angielskiego I miejsce
15
Zespół "Sikorki" XX Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne I miejsce
16
Alicja Gwadera i Hanna Łysko 6c Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy MAGICZNE DRZEWO 1 miejsce
17
Alicja Gwadera 6c Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy ,,Superbohaterowie Felix, Net i Nika” I miejsce
18
Pola Bulenda i Hanna Wołongiewicz VII Powiatowy Konkurs Literacki ,,I Ty możesz zostać Andersenem I miejsce
2016/2017
Lp. zdjęcie Imię i nazwisko Klasa Nazwa konkursu lub zawodów Uwagi
1
Emilka Puchalik 3d XIX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem: "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni". 3 miejsce
2
Hanna Citkowska 3a XIX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem: "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni". wyróżnienie
3
Maciej Komarzyniec VIb Miejski konkurs języka angielskiego "ENGLISH IS COOL! (16)" II miejsce
4
Wiktor Glinkowski VIb Miejski konkurs języka angielskiego "ENGLISH IS COOL! (16)" I miejsce
5
Dawid Dolec Vb Miejski konkurs języka angielskiego "ENGLISH IS COOL! (16)" III miejsce
6
Barbara Fabian Vc Miejski konkurs języka angielskiego "ENGLISH IS COOL! (16)" II miejsce
7
Wiktoria Kostelecka IVa Miejski konkurs języka angielskiego "ENGLISH IS COOL! (16)" wyróżnienie
8
Paweł Łobozek IVc Miejski konkurs języka angielskiego "ENGLISH IS COOL! (16)" 3 miejsce
9
Jakub Krysiński VIB Konkurs historyczno-krajoznawczy podczas 51 Rajdu Szlakami Powstań Śląskich IV miejsce
10
Kamil Bucher VIB Konkurs historyczno-krajoznawczy podczas 51 Rajdu Szlakami Powstań Śląskich II miejsce
11
Zofia Załuska-Noui IVB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" wyróżnienie
12
Kamila Krześniak VB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" laureatka III stopnia
13
Filip Sobolewski VIC Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" laureat III stopnia
14
Barbara Fabian VC Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" laureatka II stopnia
15
Julia Leśniak VIB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" laureatka II stopnia
16
Jakub Krysiński VIB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" laureat III stopnia
17
Kamil Bucher VIB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" laureat II stopnia
18
Wiktor Glinkowski VIB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" laureat II stopnia
19
Natalia Żukowska 3a XXII Wojewódzki Festiwal Piosenki i Pieśni Obcojęzycznej III miejsce
20
Zespół SIKORKI 1-3 XXII Wojewódzki Festiwal Piosenki i Pieśni Obcojęzycznej wyróżnienie
21
Martyna Paul 3c XI Wojewódzki Konkurs Piosenki Religijnej II miejsce
22
Martyna Weseli 6c XI Wojewódzki Konkurs Piosenki Religijnej III miejsce
23
Julia Bednarska IIIA Miejski Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona książka" wyróżnienie
24
NAtalia Żukowska IIIA Miejski Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona książka" laureatka
25
Zespół THE BLUE JEANS Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży wyróżnienie
26
Agnieszka Palenga, Antoni Wojtowicz, Katarzyna Kozicka IIIA, IIIB Miejski Konkurs Języka Angielskiego "English is Fun" w SP39 w Gliwicach II miejsce drużynowo
27
Lena Oleńko i Wiktoria Kostelecka KONKURS PLASTYCZNY "Zima w oczach dziecka" III miejsce
28
Alicja Piątkowska KONKURS PLASTYCZNY "Zima w oczach dziecka" II miejsce
29
Maciej Moysa KONKURS PLASTYCZNY "Zima w oczach dziecka" I miejsce
30
Barbara Fabian VC Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" Laureatka II stopnia
31
Julia Leśniak VIB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" Laureatka II stopnia
32
Kamil Bucher VIB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" Laureat II stopnia
33
Wiktor Glinkowski VIB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" Laureat II stopnia
34
Marta Pryt 3c Konkurs Powiatowy "Czytam, lubię, szanuję i ... projektuję zakładkę do książki" II miejsce
35
Małgosia Sycz, Karolina Jerzowska, Marysia Kubiczek, Zosia Augustowicz, Marlena Kośka, Otylia Różycka Świetlica grupa 2 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bożonarodzeniowe dekoracje" II miejsce
36
Zuzanna Warwas 3d Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bożonarodzeniowe dekoracje" I miejsce
37
Monika Machi Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bożonarodzeniowe dekoracje" II miejsce
38
Zespół wokalny SIKORKI I-III Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek "Moja ulubiona kolęda" I miejsce
39
Martyna Trefler IIIb Konkurs Plastyczny "Kto powiedział, że jesień jest smutna" II miejsce
40
Pola Bulenda i Anna Serafinowska IVc Konkurs Literacko - Plastyczny "Świąteczna Radość" I miejsce
41
Kamil Bucher i Maciej Lachowicz VIB I Miejski Konkurs Historyczny "Obrazy z historii Polski" II miejsce drużynowo
42
Julia Leśniak i Jakub Krysiński VIB I Miejski Konkurs Historyczny "Obrazy z historii Polski" II miejsce drużynowo
43
Natalia Żukowska IIIa Miejski Festiwal Piosenki Szkolnej "Szkolny dzwonek" II miejsce
44
Zespół wokalny SIKORKI I-III Miejski Festiwal Piosenki Szkolnej "Szkolny dzwonek" I miejsce
45
Wiktoria Tyczyńska VB Konkurs Plastyczny - Gimnazjum nr 1 III miejsce
46
Kamil Bucher, Jakub Krysiński, Maciej Lachowicz VIB Konkurs Interdyscyplinarny I miejsce