ul. Kormoranów 23, 44-100 Gliwice Sikornik
tel. 32 232-23-41, sekretariat@sp41.gliwice.eu

Menu
Galeria
Galeria
Blogi klasowe
Licznik odwiedzin: 1710504

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Władysława Broniewskiego w Gliwicach

Rozwijamy się

Sukcesy uczniów Archiwum
2016/2017
Lp. zdjęcie Imię i nazwisko Klasa Nazwa konkursu lub zawodów Uwagi
1
Emilka Puchalik 3d XIX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem: "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni". 3 miejsce
2
Hanna Citkowska 3a XIX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem: "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni". wyróżnienie
3
Maciej Komarzyniec VIb Miejski konkurs języka angielskiego "ENGLISH IS COOL! (16)" II miejsce
4
Wiktor Glinkowski VIb Miejski konkurs języka angielskiego "ENGLISH IS COOL! (16)" I miejsce
5
Dawid Dolec Vb Miejski konkurs języka angielskiego "ENGLISH IS COOL! (16)" III miejsce
6
Barbara Fabian Vc Miejski konkurs języka angielskiego "ENGLISH IS COOL! (16)" II miejsce
7
Wiktoria Kostelecka IVa Miejski konkurs języka angielskiego "ENGLISH IS COOL! (16)" wyróżnienie
8
Paweł Łobozek IVc Miejski konkurs języka angielskiego "ENGLISH IS COOL! (16)" 3 miejsce
9
Jakub Krysiński VIB Konkurs historyczno-krajoznawczy podczas 51 Rajdu Szlakami Powstań Śląskich IV miejsce
10
Kamil Bucher VIB Konkurs historyczno-krajoznawczy podczas 51 Rajdu Szlakami Powstań Śląskich II miejsce
11
Zofia Załuska-Noui IVB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" wyróżnienie
12
Kamila Krześniak VB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" laureatka III stopnia
13
Filip Sobolewski VIC Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" laureat III stopnia
14
Barbara Fabian VC Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" laureatka II stopnia
15
Julia Leśniak VIB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" laureatka II stopnia
16
Jakub Krysiński VIB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" laureat III stopnia
17
Kamil Bucher VIB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" laureat II stopnia
18
Wiktor Glinkowski VIB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" laureat II stopnia
19
Natalia Żukowska 3a XXII Wojewódzki Festiwal Piosenki i Pieśni Obcojęzycznej III miejsce
20
Zespół SIKORKI 1-3 XXII Wojewódzki Festiwal Piosenki i Pieśni Obcojęzycznej wyróżnienie
21
Martyna Paul 3c XI Wojewódzki Konkurs Piosenki Religijnej II miejsce
22
Martyna Weseli 6c XI Wojewódzki Konkurs Piosenki Religijnej III miejsce
23
Julia Bednarska IIIA Miejski Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona książka" wyróżnienie
24
NAtalia Żukowska IIIA Miejski Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona książka" laureatka
25
Zespół THE BLUE JEANS Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży wyróżnienie
26
Agnieszka Palenga, Antoni Wojtowicz, Katarzyna Kozicka IIIA, IIIB Miejski Konkurs Języka Angielskiego "English is Fun" w SP39 w Gliwicach II miejsce drużynowo
27
Lena Oleńko i Wiktoria Kostelecka KONKURS PLASTYCZNY "Zima w oczach dziecka" III miejsce
28
Alicja Piątkowska KONKURS PLASTYCZNY "Zima w oczach dziecka" II miejsce
29
Maciej Moysa KONKURS PLASTYCZNY "Zima w oczach dziecka" I miejsce
30
Barbara Fabian VC Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" Laureatka II stopnia
31
Julia Leśniak VIB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" Laureatka II stopnia
32
Kamil Bucher VIB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" Laureat II stopnia
33
Wiktor Glinkowski VIB Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z języka angielskiego "MEMORY MASTER" Laureat II stopnia
34
Marta Pryt 3c Konkurs Powiatowy "Czytam, lubię, szanuję i ... projektuję zakładkę do książki" II miejsce
35
Małgosia Sycz, Karolina Jerzowska, Marysia Kubiczek, Zosia Augustowicz, Marlena Kośka, Otylia Różycka Świetlica grupa 2 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bożonarodzeniowe dekoracje" II miejsce
36
Zuzanna Warwas 3d Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bożonarodzeniowe dekoracje" I miejsce
37
Monika Machi Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bożonarodzeniowe dekoracje" II miejsce
38
Zespół wokalny SIKORKI I-III Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek "Moja ulubiona kolęda" I miejsce
39
Martyna Trefler IIIb Konkurs Plastyczny "Kto powiedział, że jesień jest smutna" II miejsce
40
Pola Bulenda i Anna Serafinowska IVc Konkurs Literacko - Plastyczny "Świąteczna Radość" I miejsce
41
Kamil Bucher i Maciej Lachowicz VIB I Miejski Konkurs Historyczny "Obrazy z historii Polski" II miejsce drużynowo
42
Julia Leśniak i Jakub Krysiński VIB I Miejski Konkurs Historyczny "Obrazy z historii Polski" II miejsce drużynowo
43
Natalia Żukowska IIIa Miejski Festiwal Piosenki Szkolnej "Szkolny dzwonek" II miejsce
44
Zespół wokalny SIKORKI I-III Miejski Festiwal Piosenki Szkolnej "Szkolny dzwonek" I miejsce
45
Wiktoria Tyczyńska VB Konkurs Plastyczny - Gimnazjum nr 1 III miejsce
46
Kamil Bucher, Jakub Krysiński, Maciej Lachowicz VIB Konkurs Interdyscyplinarny I miejsce
2015/2016
Lp. zdjęcie Imię i nazwisko Klasa Nazwa konkursu lub zawodów Uwagi
1
Martyna Paul 2c Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon" z języka angielskiego Laureatka, X miejsce
2
Agnieszka Palenga 2a Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon" z języka angielskiego Laureatka, X miejsce
3
Michał Szostak 2a Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon" z języka angielskiego Laureat, VIII miejsce
4
Wiktoria Kostelecka 3a Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon" z języka angielskiego Laureatka, VII miejsce
5
Barbara Olszówka 1b Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon" z języka angielskiego Laureatka, VII miejsce
6 Filip Sobolewski 5c Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Albus 2016” XIV miejsce
7 Dawid Dolec 4b Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Albus 2016” Laureat X miejsca
8 Maciej Komarzyniec 5b Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Albus 2016” Laureat V miejsca
9 Wiktor Glinkowski 5b Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Albus 2016” Laureat II miejsca
10 Barbara Fabian (4c), Julia Leśniak (5b) 4c, 5b Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Albus 2016” laureaci III stopnia
11
Kamila Krześniak 4b Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Memory Master” (sesja wiosenna) wyróżnienie
12
Mateusz Bara (kL. 4b) Jakub Krysiński (kL. 5b) 4b, 5b Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Memory Master” (sesja wiosenna) laureaci III stopnia
13
Dawid Dolec (kl. 4b), Barbara Fabian (kl. 4c), Kamil Bucher (kl. 5b), Julia Leśniak (kl. 5b), Wiktor Glinkowski (kl. 5b) 4b, 4c, 5b Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Memory Master” (sesja wiosenna) laureaci II stopnia
14
Anna Piątkowska 1e III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Snuj się bajeczko" wyróżnienie
15
Wiktoria Tyczyńska 4b III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Snuj się bajeczko" III miejsce
16
Mateusz Panenka 3b III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Snuj się bajeczko" I miejsce
17
SKKT-PTTK "Powsinogi"; Sandra Kubusiewicz, Malgorzata Sierocińska, Julia Czeszowic, Alicja Piątkowska, Jakub Krysiński, Klaudia Pogonowska i Julka Bródka 5b Punktacja pucharowa na trasach pieszych jednodniowych w czasie 50 Jubileuszowego Rajdu Szlakami Powstań Śląskich II miejsce
18
Barbara Fabian 4c Miejski Konkurs Języka Angielskiego "English is Cool" I miejsce
19
Maciej Komarzyniec 5b Miejski Konkurs Języka Angielskiego "English is Cool" I miejsce
20
Wiktor Glinkowski 5b Miejski Konkurs Języka Angielskiego "English is Cool" II miejsce
21
Małgorzata Sierocińska, Jakub Krysiński 5b Konkurs historyczno-krajoznawczy na 50 Jubileuszowym Rajdzie Szlakami Powstań Śląskich I miejsce, I miejsce (ex aequo)
22
SKKT-PTTK "Powsinogi"; Sandra Kubusiewicz, Malgorzata Sierocińska, Julia Czeszowic, Alicja Piątkowska, Klaudia Pogonowska I Julia Bródka uczniowie klasy 5b Konkurs na piosenkę powstańczą na 50 Jubileuszowym Rajdzie Szlakami Powstań Śląskich I miejsce
23
Wiktoria Jagielak, Kamila Krześniak 4b Miejski Konkurs Plastyczny "Nawet koń by się śmiał, gdyby lżejszy żywot miał" wyróżnienie
24
Nicole Leśniak 6b Miejski Konkurs Plastyczny "Nawet koń by się śmiał, gdyby lżejszy żywot miał" III miejsce
25
Aleksandra Litwin 2b Miejski Konkurs Plastyczny "Rok 2016 - Rokiem Henryka Sienkiewicza" wyróżnienie
26
Julia Bednarska 2a Miejski Konkurs Plastyczny "Rok 2016 - Rokiem Henryka Sienkiewicza" I miejsce
27
Julia Bednarska 2a Konkurs Plastyczny, organizowany przez PTTK oddział Ziemi Gliwickiej z okazji - "50 Jubileuszowego Rajdu Szlakami Powstań Sląskich" III miejsce
28
Dominika Walczak, Klaudia Pogonowska, Filip Burzyński 4b, 5b, 6b Konkurs Plastyczny, organizowany przez PTTK oddział Ziemi Gliwickiej z okazji - II niejsce
29
Małgorzata Gruca 5a Konkurs Plastyczny, organizowany przez PTTK oddział Ziemi Gliwickiej z okazji - I miejsce
30
Julia Rólka, Nikola Śliwińska 6b Miejski Konkurs Plastyczny - Wielkanoc 2016 wyróżnienia
31
Natalia Tarapacz 5a Miejski Konkurs Plastyczny - Wielkanoc 2016 I miejsce
32
Uczniowie klasy klasa III b Miejski Konkurs Plastyczny - Wielkanoc 2016 I miejsce
33
Zofia Kociuba grupa świetlicowa 5 V edycja Wojewódzkiego Konkursu "Ratowanie Zabytków Naszej Małej Ojczyzny" I miejsce
34
Blanka Mielniczek grupa świetlicowa 5 V edycja Wojewódzkiego Konkursu "Ratowanie Zabytków Naszej Małej Ojczyzny" wyróżnienie
35
Natalia Burian, Nikola Śliwińska VIb IV Międzyszkolny Konkurs z cyklu Historia Gliwic. Sławni Gliwiczanie "Oscar Caro". III miejsce
36
Wiktoria Kostelecka IIIa, Paweł Łobozek IIIc IIIa, IIIc XVIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Gliwicach im. Edmunda Całki "Gliwice - moje miasto" I miejsce drużynowo
37
Marta Rogala-Rojek 3b, Sebastian Trzeszkowski 3a 3a, 3b V Powiatowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności II miejsce
38
Weronika Łyczko i Alicja Rytel; Uczniowie klas IIIb i IIIc - prace grupowe Va Konkurs plastyczny "Zima w oczach dziecka" II miejce, wyróżnienie
39
Zajączkowska Maja (c), Śliwińska Nikola, Andryszak Julia, Lasko Agnieszka, Wójcik Paulina, Wawrzak Zofia, Burian Natalia, Kucharewicz Ewa, Lachowicz Gosia, Kubusiewicz Sandra Wójcik Natalia, Burczy Wiktoria V-VI Mistrzostwa Gliwic w minisiatkówce dziewcząt III miejsce
40
Natalia Burian, Nikola Śliwińska, Filip Burzyński VIb Konkurs "Polska pierwszych Piastów" II miejsce
41
Barbara Fabian IVc Ogólnopolski konkurs leksykalny z języka angielskiego MEMORY MASTER Laureatka II stopnia
42
Wiktor Glinkowski Vb Ogólnopolski konkurs leksykalny z języka angielskiego MEMORY MASTER Laureat II stopnia
43
Kamil Bucher Vb Ogólnopolski konkurs leksykalny z języka angielskiego MEMORY MASTER Laureat III stopnia
44
Julia Leśniak Vb Ogólnopolski konkurs leksykalny z języka angielskiego MEMORY MASTER Laureatka III stopnia
45
Mateusz Bara IVb Ogólnopolski konkurs leksykalny z języka angielskiego MEMORY MASTER Laureat III stopnia
46
Filip Sobolewski Vc Ogólnopolski konkurs leksykalny z języka angielskiego MEMORY MASTER Wyróżnienie
47
Krzysztof Bizoń VIa Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki dla uczniów szkół podstawowych Finalista
48
Olimpia Chełmińska IIIc Wojewódzki Konkurs plastyczno - literacki wyróżnienie
49
Oliwia Zaworska Va Międzyszkolny konkurs plastyczny "Aktywnie spędzam czas z psem" III miejsce
50
Natalia Tyma Va Międzyszkolny konkurs plastyczny "Aktywnie spędzam czas z psem" III miejsce
51
Jan Trzaska IIIc Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki I miejsce
52 Anika Bielczyk IIIb Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki I miejsce
53
Wiktoria Zdrzałka IIIa Konkurs plastyczny II miejsce
54
Wiktoria Zdrzałka IIIa Wojewódzki Konkurs Plastyczno - Literacki Wyróżnienie
55
Olga Zielonka Va Konkurs Plastyczny "Aniołkowe Spotkania 8" 3 miejsce
56
Filip Burzyński, Paulina Wójcik. Agnieszka Lasko, Nicole Leśniak, Nikola Śliwińska, Maja Zajączkowska VI Konkurs "Dary jesieni" I miejsce
57
Emilia Gil IIIb Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Wyróżnienie
58
Ewa Kucharewicz, Nikola Śliwińska, Filip Burzyński VI XVIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Gliwicach "Gliwice - moje miasto" I miejsce
59
Natalia Żukowska Świetlica grupa V I Powiatowo - Miejski Konkurs Plastyczny " Najpiękniejsze miejsca w mojej Ojczyźnie" III miejsce
60
Julia Bednarska Świetlica grupa V Powiatowo - Miejski Konkurs Plastyczny " Najpiękniejsze miejsca w mojej Ojczyźnie" III miejsce
2014/2015
Lp. zdjęcie Imię i nazwisko Klasa Nazwa konkursu lub zawodów Uwagi
1
Wiktor Glinkowski IVb Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "Albus 2015" Laureat
2
Julia Leśniak IVb Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Laureatka
3
Dawid Zapotoczny VIc Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Laureat
4
Wiktoria Jabłońska IVc Miejski międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny "Z kulturą na Ty. O radości" II miejsce
5
Michał Mazurkiewicz IVb Miejski międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny "Z kulturą na Ty. O radości" III miejsce
6 Julia Król IVc Miejski międzyszkolny internetowy konkurs literacki "Młodzi o ważnych sprawach" wyróżnienie
7
Jakub Kos VIb Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Walii, Szkocji i Irlandii Północnej II miejsce
8
Antoni Jaszcz VIc Miejski Konkurs Literacki z okazji 70. rocznicy Powstania Warszawskiego I miejsce
9
Maksymilian Broja VIc Miejski Konkurs Informatyczny z okazji 70. rocznicy Powstania Warszawskiego wyróżnienie
10
Paula Thiel VIc Miejski Konkurs Plastyczny z okazji 70. rocznicy Powstania Warszawskiego wyróżnienie
11
Kinga Włodyka VIa Miejski Konkurs Literacki z okazji 70. rocznicy Powstania Warszawskiego wyróżnienie
12
Katarzyna Pielecka VIa Miejski Konkurs Literacki z okazji 70. rocznicy Powstania Warszawskiego wyróżnienie
13
Maciej Gwadera VI III Międzyszkolny Konkurs Historyczny "70 rocznica zakończenia II wojny światowej" II miejsce
14
Maksymilian Broja, Maciej Gwadera VI BIEGI NA ORIENTACJĘ Z OKAZJI 70. ROCZNICY ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ I miejsce
15
Marta Czamberg, Nikola Różańska, Oliwia Zaworska IIIb, IIIc, IIIa Konkurs "English is Fun" III miejsce
16
Barbara Fabian III c Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego I miejsce
17
Dawid Dolec III c Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Spelling Bee" IV miejsce
18
Alicja Gwadera Beata Brol III c Vb XV Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Rafał Witek Was zaskoczy" I miejsce
19
Michał Bajcer VIb Miejski Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa" I miejsce
20
Filip Gos IIIa Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Sport w Gliwicach" I miejsce
21
Zuzanna Adamczyk IIIb Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Sport w Gliwicach" III miejsce
22
Magdalena Zajaczkowska Va Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Sport w Gliwicach" Wyróżnienie
23
Monika Kotowska VIa Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Sport w Gliwicach" I miejsce
24
Katarzyna Pielecka, Kinga Włodyka, Maksymilian Broja VI Konkurs "Karuzela ze Schweitzerem" III miejsce
25
Kinga Machi Dominika Walczak IIIb Tangram kl.1-3 III miejsce
26
Katarzyna Pielecka, Kinga Włodyka VI IV MIejski Konkurs Plastyczny "STOP PRZEMOCY" I miejsce
27
Monika Kotowska VIa Miejski Konkurs Plastyczny II miejsce